Siyaset
Giriş Tarihi : 05-07-2021 12:10   Güncelleme : 05-07-2021 12:10

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ BELGİN UYGUR; “2023 HEDEFLERİMİZE EMİN ADIMLARLA YÜRÜYORUZ. “

MİLLETVEKİLİ UYGUR, KIRSAL MAHALLELERE ÇIKARMA YAPTI AK Parti Balıkesir Milletvekili, MKYK Üyesi, TBMM Adalet Komisyonu Kâtip Üyesi ve KEFEK KomisyonuÜyesi Av

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ BELGİN UYGUR; “2023 HEDEFLERİMİZE EMİN ADIMLARLA YÜRÜYORUZ. “

MİLLETVEKİLİ UYGUR, KIRSAL MAHALLELERE ÇIKARMA YAPTI

AK Parti Balıkesir Milletvekili, MKYK Üyesi, TBMM Adalet Komisyonu Kâtip Üyesi ve KEFEK KomisyonuÜyesi Av. Belgin Uygur, Karesi’ nin kırsal mahallelerini ziyaret etti.

Ziyaretlerine AK Parti Karesi ilçe Başkanlığı ile başlayan Milletvekili UYGUR İlçe Yönetimiyle teşkilatçalışmaları hakkında istişare ve değerlendirmelerde bulundu. Sonrasında Karesi’ nin kırsalmahallerinden olan Yağcılar, Şamlı ve Kamçıllı Mahallelerini ziyaret eden Uygur vatandaşlarla tek tekselamlaşıp hal hatır sordu, taleplerini dinledi.

Yağcılar Mahallesinde ziyaretlerine Muhtar Hasan Bilir ile başlayan ve mahallenin ihtiyaçlarını veYağcılar için yapacaklarını muhtarla konuşan Milletvekili UYGUR, 90 yaşındaki Sadriye Nineyiziyaretinde “Geçmişini bilmeyen ve ona sahip çıkmayanın geleceği de olmaz düşüncesiylebüyüklerimize gereken önemi veriyor ve onların hayır duasını alıyoruz.” dedi.

Afrin’ de şehit olan Astsubay Cemil Erkek’ in ailesini ziyaret eden Milletvekili UYGUR; “Allah’ın verdiğican emanetini vatan toprağı için feda eden şehitlerimizin aileleri bizlere emanet ve onlar başımızıntacı. Bütün şehitlerimizin ruhu şad olsun.” dedi.

Genç, yaşlı, çocuk, engelli herkesle tek tek selamlaşıp hal hatır soran UYGUR; ” Bizler, en büyük engelsevgisizliktir düşüncesiyle engelli kardeşlerimizi topluma kazandırmak ve onlara güvenli bir geleceksunmak için canla başla çalışıyoruz.” Dedi.

“HER DAİM DAVAMIZIN TAKİPÇİSİ OLMAKTIR GAYRETİMİZ “

Yağcılar’ da tarlada çalışan çiftçileri ziyaret eden UYGUR ; “Toprak ne kadar zengin olursa olsun, emekvermeden yemek vermez. İnsan toprağa içine bıraktığı tohumla ve alın teriyle değer katar. Sabahınseherinden, akşamın ezanına kadar emek veren çiftçilerimizi tarlada ziyaret edip ikramda bulunduk.Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmazmış. Emeğe hürmet çabaya kuvvet verdik. Çiftçilerimizeyardım ettik. Allah hasat yapmayı da nasip eder inşallah.” dedi.

Ziyaretlerine Şamlı Mahallesinde Muhtar Zafer Çakan, Mahalle Başkanı Gülhan Denizhan ile devameden UYGUR, Şamlı da da kahvehane ziyareti yapıp herkesle sohbet etti.

Karesi Programını Kamçıllı Mahallesinde bir düğüne katılarak sonlandıran UYGUR ‘a AK Parti Karesiİlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu, Kadın Kolları Başkanı Ayfer Özsoy, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Yıldız veteşkilat mensupları eşlik etti.Daha sonra bir düğüne katılmak için Bigadiç İlçesine geçen Milletvekili Uygur: “Yolcuya yoldaş, çiftçiyeçapacı, çocuğa arkadaş her daim davamızın takipçisi olmayadır gayretimiz. Bu gayret üzeredir tümçabamız emeğimiz. 2023 Hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz. Gayretimize destek olan tümteşkilat mensuplarımıza, dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.