Eğitim
Giriş Tarihi : 30-06-2021 18:18   Güncelleme : 30-06-2021 18:18

Balıkesir Üniversitesi: BAÜN Öğretim Üyesi Emel Morel Gökgözoğlu, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Geçirmiş oluğu hastalığın ardından önceki gün yaşamını yitiren, Balıkesir Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Dr

Balıkesir Üniversitesi: BAÜN Öğretim Üyesi Emel Morel Gökgözoğlu, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Geçirmiş oluğu hastalığın ardından önceki gün yaşamını yitiren, Balıkesir Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Emel Morel Gökgözoğlu, son yolculuğuna uğurlandı. Gökgözoğlu için ilk olarak, uzun yıllardır görev yaptığı Turizm Fakültesi önünde tören düzenlendi. Törene Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlter Kuş ile üniversite üst yönetimi, akademik ve idari personel ve öğrenciler katıldı.

Törende konuşan Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlter Kuş, Gökgözoğlu’nun üniversitede herkes tarafından sevilen bir isim olduğunu dile getirirken; “Değerli hocamızı, çalışma arkadaşımızı iyiliklerle, güzelliklerle hatırlayacağız. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına, üniversitemiz personeline ve öğrencilerine sabır diliyorum” dedi. Gökgözoğlu için üniversitede düzenlenen tören, edilen duaların ardından helallik alınmasıyla sona erdi.

Dr. Öğr. Üyesi Emel Morel Gökgözoğlu’nun cenazesi, ailesi, yakınları ve üniversite yönetimi ile mesai arkadaşlarının katılımıyla Köybaşıoğlu Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Çınarlıdere Mezarlığında defnedildi.