Spor
Giriş Tarihi : 01-05-2022 14:48   Güncelleme : 01-05-2022 14:48

BANDIRMA’DA RAMAZAN COŞKUSU…

BANDIRMA’DA RAMAZAN COŞKUSU…

BANDIRMA’DA RAMAZAN COŞKUSU…

  GSB Yurtlarında Ramazan coşkusu devam ediyor…
Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, “Ramazan İklimi Program kapsamında gerçekleştirilen iftar buluşmalarına bir yenisi daha eklendi. Balıkesir Valisi Hasan Şıldak ve eşi Fatma Nur Şıldak, Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal, Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu ve gelen misafirler Bandırma Fatma Ana Kız Öğrenci Yurdunda gençlerle birlikte iftar yaptılar. İftar sonrası misafirler öğrencilerle sohbet etti.
Gençlere seslenen Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, “ Bugün Fatma Ana Yurdumuzda sizlerin misafiri olduk. Yurt ortamında adeta öğrencilik yıllarımıza geri döndük. Çok güzel bir atmosferle karşılaştık. Devletimizin sağladığı imkânlar çerçevesinde hepiniz öğrenmek için, eğitim için, istikbaliniz için, meslek sahibi olabilmek için konaklıyorsunuz. Toplu yaşanılan yerlerde mutlaka ufak tefek sorunlar olabilir. Bunlar zamanla giderilecektir. Hepinizin yolu açık olsun. Her zaman Kendinizi geliştiren, donanımlı, ülkenize vatanınıza katkı sağlayacak bir birikimle yarınlara hazırlanmamız çok önemli. Sizi öne geçirecek olan sizin kendi katkılarınızdır. Hepinize başarılar diliyorum. Ayrıca programda katkı sağlayan Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal’a, Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir’e, Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu’na, personele ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi. 
Ramazan ayının değerlerine ve manevi ikliminin önemine vurgu yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu,  bizlere miras örf ve adetlerimizi yaşatmak, birlik ve beraberliğimizi artırmak için bu tarz etkinliklerin yapılmasına devam edeceğiz. Gençlerimizi önemsiyor, imkânlarımızı gelişimleri için her zaman zorlamaya devam edeceğiz. Programımıza teşrif eden Sayın Valimiz başta olmak üzere gelen tüm misafirlerimize teşekkür ediyor, emeği geçenleri kutluyorum” dedi.