Spor
Giriş Tarihi : 20-07-2021 12:28   Güncelleme : 20-07-2021 12:28

İL MÜDÜRÜ ARICIOĞLU’NDAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, Kurban Bayramı dolayısı ile kutlama mesajı yayımladı

İL MÜDÜRÜ ARICIOĞLU’NDAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, Kurban Bayramı dolayısı ile kutlama mesajı yayımladı. İl Müdürü Arıcıoğlu; “Bayramlar, sevgi, kardeşlik ve umuttur. Hepimiz için büyük önem taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bu bayramı, dayanışma ruhumuzu, kardeşlik bağlarımızı pekiştirecek bir fırsat olarak değerlendirmeliyiz.” dedi. 
İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu mesajının devamında; “Kurban, Rabbimize yaklaşma ve iyiye, güzele, hakikate ulaşma arayışıdır. Sevgi, vefa, sadakat ve fedakârlığın simgesidir. Dargınlıkların, kırgınlıkların, küskünlüklerin bir kenara bırakıldığı müstesna günlerimizden biri olan mübarek Kurban Bayramını; sağlık ve huzur içerisinde karşılamanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.  Milletimizin her ferdi, elle vererek yakın çevrelerinden ve yaşadıkları coğrafyadan başlayarak bayramlar vesilesiyle girdiğimiz bereket ikliminin her haneye ulaşması için yapabileceklerinin bir fazlasını bu bayramda da yapacaktır. Bayramlarımızın milletçe sevinç ve kederlerimizi paylaşmak, birlik, beraberlik ve dayanışmamızı pekiştirmek için önemli bir fırsat olarak değerlendirilmesi temennisiyle vatanın bölünmezliği, milletimizin bağımsızlığı ve ülkemizin bekası uğruna şehitlik mertebesine ulaşan tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, değerli ailelerine sabır ve başsağlığı dileklerimi iletiyor, kahraman gazilerimize sağlık ve afiyet diliyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle, Mübarek Kurban Bayramı’nın ülkemize ve aziz milletimize huzur, sağlık ve mutluluk getirmesi temennisiyle, değerli Balıkesirli vatandaşlarımızın, spor camiamızın, sevgili gençlerimizin bayramını en kalbi duygularla tebrik eder, sevgi ve saygılarımı sunarım” ifadelerini kullandı.