Siyaset
Giriş Tarihi : 16-08-2021 13:15   Güncelleme : 16-08-2021 13:15

KAPI KAPI GEZİYORUZ, GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDİYORUZ

AK Parti Balıkesir Milletvekili, MKYK Üyesi, TBMM Adalet Komisyonu Kâtip Üyesi ve KEFEKKomisyonu Üyesi Av

KAPI KAPI GEZİYORUZ, GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDİYORUZ

AK Parti Balıkesir Milletvekili, MKYK Üyesi, TBMM Adalet Komisyonu Kâtip Üyesi ve KEFEKKomisyonu Üyesi Av. Belgin Uygur, saha çalışmaları kapsamında ilçeleri ziyaret etmeyedevam ediyor.

İlçe ziyaretlerine Altıeylül’ de devam eden Uygur, ziyaretlerine ilçe başkanlığı ile başladı.Sonrasında ev ziyaretleri yapan Uygur Irak sınırında görevi başında yaralanan Uzmanjandarma Abdullah Çaylak’ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti ve“Vatanımızı korumak için canlarını siper eden bütün askerlerimize bir kez daha şükranlarımısunuyorum” dedi.

Altıeylül’ ün kırsal mahallelerini ziyaret eden Uygur, Akçaköy ve Selimiye mahallelerindevatandaşlarla bir araya geldi, kadınlarla beraber tütün dizdi, ev ziyaretleri yaptı, hasta veyaşlılarla tek tek ilgilenip hal hatır sordu; taleplerini aldı, ilgililere konuları ileterek yerindeçözümler buldu.

Ziyaretleriyle ilgili açıklama yapan Milletvekili Uygur “Balıkesir’imizi ilçe ilçe, mahallemahalle, kapı kapı gezmeye; hemşerilerimizle bir araya gelmeye, gönüllere dokunmayadevam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde sadeceseçim öncesi değil, her zaman vatandaşlarımızla beraberiz. Gittiğimiz bütün ilçelerdehemşerilerimizle bir araya geliyor; sorunlarını, taleplerini ve beklentilerini dinliyor, çözümbulmak için canla başla çalışıyoruz.” Dedi

DAİMA YENİ DAİMA GENÇ NİCE YILLARA

AK Parti’nin 20.yılını kutlayan Milletvekili UYGUR : “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep TayyipErdoğan liderliğinde vatan ve millet sevdası ile hayalleri gerçek yapan partimizin 20 yılının 19yılı iktidarda geçti. Bu süreçte birçok engeli aştık, milletimizin tercihlerini egemen kıldık,ülkemizi her alanda geliştirdik ihya ettik. Bundan sonra da 2023-2053-2071 hedeflerimizeulaşmak için daha güçlü ve daha büyük Türkiye için artan bir enerjiyle canla başla çalışmayadevam edeceğiz. Milletimize hizmet etmenin gururuyla, daima yeni, daima genç niceyıllarımız olsun inşallah” dedi.