Siyaset
Giriş Tarihi : 29-07-2021 00:32   Güncelleme : 29-07-2021 00:32

MİLLETVEKİLİ BELGİN UYGUR, HAVRAN’DA…

“GÖNÜLDEN GÖNÜLE KÖPRÜLER KURUYORUZ” AK Parti Balıkesir Milletvekili, MKYK Üyesi, TBMM Adalet Komisyonu Kâtip Üyesi ve KEFEKKomisyonu Üyesi Av

MİLLETVEKİLİ BELGİN UYGUR, HAVRAN’DA…

“GÖNÜLDEN GÖNÜLE KÖPRÜLER KURUYORUZ”

AK Parti Balıkesir Milletvekili, MKYK Üyesi, TBMM Adalet Komisyonu Kâtip Üyesi ve KEFEKKomisyonu Üyesi Av. Belgin Uygur, Havran’ da ziyaretlerde bulundu.

Çamdibi ve Büyükdere Mahallelerini ziyaret eden Uygur, tek tek herkesle selamlaştı hal hatırsordu ve taleplerini aldı.

Havran İlçe Başkanlığını Ziyaret edip teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen ve çalışmalarıhattında istişare eden Milletvekili Uygur, sonrasında Havran Belediye Başkanlığını ziyaret etti.Sünnet cemiyetine katılan Uygur ev ziyaretleri de yapıp herkesle tek tek sohbet edip taleplerialdı.

Ziyaretlerle ilgili olarak Milletvekili UYGUR; “Taşı toprağı zeytin kokan güzel ilçemiz Havrandaolmaktan büyük memnuniyet duydum. İlçe Başkanımızla, Belediye Başkanımızla,Teşkilatımızla birlik beraberlik içinde durmadan yorulmadan her vatandaşımıza ulaşmak içincanla başla çalışıyoruz. Vatandaşlarımızla gönülden gönüle köprüler kuruyoruz. Amacımız2023 hedeflerimiz için çalışırken Havran’ımızı da Balıkesir’imizi de daha ileri seviyeleretaşıyabilmek.”

Milletvekili UYGUR’ a ziyaretleri sırasında Koordinatör M. Fatih Ünlü, İlçe Başkanı AhmetDayi, Belediye Başkanı Emin Ersoy, Kadın Kolları Başkanı Kamile Vardar, Gençlik KollarıBaşkanı Sercan Şık ve Havran İlçe Teşkilatı eşlik etti.