Siyaset
Giriş Tarihi : 29-07-2021 20:49   Güncelleme : 29-07-2021 20:49

MİLLETVEKİLİ UYGUR, GÖMEÇ VE AYVALIK’TA.

“TARLADA İZİ OLMAYANIN HARMANDA YÜZÜ OLMAZ” AK Parti Balıkesir Milletvekili, MKYK Üyesi, TBMM Adalet Komisyonu Kâtip Üyesi ve KEFEKKomisyonu Üyesi Av

MİLLETVEKİLİ UYGUR, GÖMEÇ VE AYVALIK’TA.

“TARLADA İZİ OLMAYANIN HARMANDA YÜZÜ OLMAZ”

AK Parti Balıkesir Milletvekili, MKYK Üyesi, TBMM Adalet Komisyonu Kâtip Üyesi ve KEFEKKomisyonu Üyesi Av. Belgin Uygur, Gömeç ve Ayvalık’ta ziyaretlerde bulundu.

Programına Gömeç’te ilçe başkanlığının kahvaltı organizsyonuyla başlayan Milletvekili Uygur,teşkilat mensuplarıyla ve muhtarlarla bir araya geldi. İlçe Başkanlığı ziyaretinde teşkilatladeğerlendirme toplantısı yapan Uygur, önceki dönem ilçe başkanlarını iş yerlerinde ziyaretedip hayırlı işler diledi. Teşkilatla birlikte Tarım Kredi Birlik Zeytin ve Zeytinyağı fabrikasınıziyaret eden Uygur, ziyaretlerine Ayvalık’ta devam etti.

Ayvalık’ta da ziyaretlerine İlçe Başkanlığı ile başlayıp teşkilatla bir araya gelen Uygur, öncekidönemlerde görev yapan kadın kolları başkanlarına ziyaretlerde bulundu.

Atınova Birlik Ortopedik Engelliler Derneği’ni ziyaret eden Milletvekili Uygur “Engellikardeşlerimizin toplumsal yaşamda karşılaştıkları sorunları ortadan kaldırmak, onlarınhayatlarını kolaylaştırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Engelleri sevgi ile aşıyoruz.”dedi.

Kırcalar Mahallesini ziyaret eden Uygur, ev ziyaretleri yaptı, yaşlı, genç, çocuk herkesle tektek sohbet etti.

Bamya tarlasına gidip işçilerle yarenlik eden ve işçilere yardım eden Uygur, “ Bamya hasadıyapıyoruz. Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz demiştik, yüzümüzü ağartan harmanzamanı. Bereketli olsun.” dedi.