Siyaset
Giriş Tarihi : 01-08-2021 01:47   Güncelleme : 01-08-2021 01:47

MİLLETVEKİLİ UYGUR, GÖNEN’DE.

MİLLETVEKİLİ UYGUR İLÇE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

MİLLETVEKİLİ UYGUR, GÖNEN’DE.

MİLLETVEKİLİ UYGUR İLÇE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR.

AK Parti Balıkesir Milletvekili, MKYK Üyesi, TBMM Adalet Komisyonu Kâtip Üyesi veKEFEK Komisyonu Üyesi Av. Belgin Uygur, Gönen ’de ziyaretlerde bulundu.

Gönen ilçe Başkanlığını Ziyaret edip teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen MilletvekiliUygur, teşkilatla çalışmaları hakkında istişare toplantısı yaptı.

Teşkilatla birlikte Gönen Hırdavatçılar Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Esnaf Odasıve Kahveciler Odasını Ziyaret edip, kapı kapı bütün esnafı gezip hal hatır soran vevatandaşların taleplerini dinleyen Uygur “ Tüm dünyayı etkileyen Covit19 salgınısebebiyle ülkemiz de zor zamanlardan geçerken Devletimizin desteğiyle vevatandaşımızın ferasetiyle pandeminin etkisini en kısa sürede ortadan kaldıracağızinşallah.” dedi.

Engelli bir vatandaşı evinde ziyaret eden Uygur “ Engelleri sevgiyle aşıyor, engellikardeşlerimizin yaşam kalitesini artırmak hayatlarını kolaylaştırmak için çalışıyoruz “dedi.

. “Memleketimin her karışı bereketli Elhamdülillah.” Diyen Uygur GündoğanMahallesinde Patlıcan toplayan kadınları tarlada ziyaret etti ve kadınlarla sohbet edippatlıcan topladıGönen-Sariköy yol yapım çalışmasını yerinde inceleyip, son durum hakkında bilgialan ; Gündoğan, Sarıköy ve Hodul mahallelerinde ev ziyaretleri yapan MilletvekiliUygur , köy kahvehanelerinde coşkulu kalabalıklarda bir araya gelip vatandaşıntaleplerini aldı.Gönen ziyaretini iki düğüne katılarak sonlandıran Uygur ziyaretleri ile ilgili olarak“Bölgemizin meselelerini konuşmak, tartışmak ve bunlara çözüm yolları üretmek içinher an hemşehrilerimiz ile bir aradayız . Durmadan yorulmadan çalışıyor, 2023hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz” dedi.