Spor
Giriş Tarihi : 14-08-2021 14:58   Güncelleme : 14-08-2021 14:58

ÜNİVERSİTE İLE EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ…

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında Eğitim İş Birliği Protokolü imzalandı

ÜNİVERSİTE İLE EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ…

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında Eğitim İş Birliği Protokolü imzalandı. Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir ve Gençlik Ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu tarafından imzalanan protokol ile  eğitim, kurs, seminer ve söyleşi vb. programların düzenlenmesinde taraflar işbirliği içinde olacak.
Protokol çerçevesinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BANÜSEM) ile üniversite onaylı kurs ve eğitim programları ile seminer ve söyleşi gibi etkinlikler gerçekleştirilmesi ile gençlerin sporcuların, çalışanların kişisel gelişimlerine katkı sağlanması amaçlanıyor. 
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğünde gerçekleştirilen Eğitim İşbirliği Protokolü imza töreninde, Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Burak Darıcı İle Bandırma Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Elüstü’de hazır bulundu. 
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, eğitimde marka şehir olmak için çalıştıklarını belirterek; geleceğimiz olan gençlere, öğrencilere ve kendini geliştirmek için herkese katkı sağlamaya hazır olduklarını söyledi. İşbirliği içerinde güzel çalışmalar yaptıkları Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne teşekkür etti ve imzalanan protokolün hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu ise, online ve yüzyüze eğitim programlarıyla başlatmış oldukları eğitmelerle; gençlerin, sporcuların, çalışanlarının bilgi ve becerilerini daha da geliştirmek istediklerini, bu doğrultuda üniversitelerle işbirliklerini artırdıklarını söyledi. Eğitimde nitelikli çalışmalarının önemli olduğunu belirten Arıcıoğlu, taleplere ve önerilere her zaman açık olduklarını ifade etti. 17 Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir ve ekibine bu kıymetli destekleri dolayısıyla teşekkür etti.